Jak to działa?

Mamy świetne konkursy dla twoich fanów, ale to nie wszystko. Stawiamy również na aplikacje dające wymierną korzyść użytkownikom. Dzięki naszym narzędziom możesz np. zbierać opinie klientów i sprawniej ich obsługiwać.

sklep

Trzy kategorie aplikacji

W naszym sklepie aplikacje dzielimy na trzy rodzaje. Pierwsza z nich to aplikacje konkursowe: Konkurs Wiedzy, Konkurs Foto, czy Mini Konkurs. Druga to aplikacje użytkowe, czyli Opinie Klienta, czy Wsparcie Klienta. Trzecia kategoria to aplikacje kontentowe umożliwiające dostarczanie określonych treści fanom. Wśród nich znajdziesz takie aplikacje jak: Zakładka HTML, Formularz Kontaktowy, czy Kalendarz Facebookowych Wydarzeń.

Możesz kupować dowolne aplikacje, w dowolnym momencie. Ponadto, doceniamy lojalność tych, którzy zostają z nami na dłużej. Jeśli zdecydujesz się przedłużyć abonament, dostaniesz od nas rabat.

edytor

Instalacja aplikacji jest prosta

Żeby zainstalować jedną z naszych aplikacji, nie musisz mieć wiedzy o programowaniu. Nasze aplikacje, mimo że są tworzone w zaawansowanym frameworku Zend, ich obsługa jest banalna. Niepotrzebna jest nawet znajomość podstaw HTMLa. Zapomnij o agencjach, freelancerach, pośrednikach i rób to na własną rękę.

design

Twoja aplikacja, twój design

Klienci chwalą nowoczesny design naszych aplikacji, podkreślają przyjazne usability i minimalizm. Kładziemy nacisk na doświadczenie naszych docelowych użytkowników. Mamy bogate możliwości brandingu twojej firmy w ramach aplikacji.

Jeśli jesteś już zdecydowany, zamów aplikację Facebook.