WordPress Developer – oferta pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko WordPress Developer, która zajmie się tworzeniem i rozwojem wtyczek do WordPressa w ramach naszej platformy WP Desk. Praca w biurze w centrum Warszawy.

Zakres zadań:

Aktualnie rozwijane projekty, które możesz współtworzyć:

  • integracja WooCommerce z Allegro,
  • wtyczka do wystawiania faktur w WordPressie + integracje z zewnętrznymi serwisami (np. inFakt, iFirma),
  • integracja WooCommerce z kurierami (np. UPS, DPD) i E-nadawcą Poczty Polskiej,
  • bramki płatności (np. eService, Płatności Online).

Wymagania:

  • doskonała znajomość środowiska WordPress (wtyczki, szablony, API) – wymóg konieczny,
  • doświadczenie w tworzeniu wtyczek do WordPressa – wymóg konieczny,
  • bardzo dobra znajomość PHP, xHTML, CSS, jQuery,
  • umiejętność pracy z SVN,
  • umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji ze zrozumieniem.

Oferujemy:

  • rozwijanie unikalnej na polskim rynku oferty wtyczek do WordPressa,
  • warunki finansowe uzależnione od doświadczenia, umiejętności i wybranej formy rozliczeń (3000–5000 zł netto),
  • rozliczenia na umowę o dzieło lub fakturę,
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.

Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać:

  • sumienności i terminowości,
  • samodzielności w zakresie przydzielonych zadań,
  • umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy,
  • zaangażowania w powierzone projekty.

Standardowe CV nie jest wymagane; możesz wysłać link do swojego profilu Goldenline lub LinkedIn.

Koniecznie prześlij linki do przykładowych projektów i kodu (jako załącznik lub link do githuba). Zgłoszenia bez przykładowego kodu nie będą brane pod uwagę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i kilku zdań o sobie na adres rekrutacja@inspirelabs.pl z dopiskiem WordPress Developer.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

No comments yet.