Project Manager – oferta pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager do pracy przy tworzeniu aplikacji na Facebooka oraz tworzeniu serwisów WWW i rozwiązań e-commerce, w biurze w centrum Warszawy.

Cel stanowiska:

Zarządzanie projektami Klientów zgodnie z wewnętrznymi procesami oraz realizacja projektów zgodnie z określonym harmonogramem, budżetem oraz poziomem jakości.

Zakres zadań:

  • Koordynacja i zarządzanie realizacją poszczególnych zadań w projektach,
  • Tworzenie dokumentacji projektów, w tym m.in. harmonogramów i kosztorysów,
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientami, odpowiedzialność za zadowolenie i oczekiwany poziom satysfakcji klienta,
  • Obsługa Klientów przy projektach o charakterze IT,
  • Obsługa poszczególnych zleceń przesłanych przez Klienta.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu projektami interaktywnymi (w tym serwisy WWW, aplikacje social media, aplikacje mobilne) – wymóg konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – wymóg konieczny,
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym, wyznaczania i koordynowania zadań oraz podejmowania decyzji,
  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
  • Umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami,
  • Znajomość zagadnień z zakresu IT.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Udział w ciekawych projektach, również międzynarodowych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Stałą formę zatrudnienia,
  • Biuro w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy,
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.

Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać:

  • Sumienności i terminowości,
  • Samodzielności w zakresie przydzielonych zadań,
  • Umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy,
  • Zaangażowania w powierzone projekty,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i kilku zdań o sobie na adres rekrutacja@inspirelabs.pl.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

No comments yet.