Social Desk to marka należąca do Inspire Labs

Nasz zespół tworzy grupa pasjonatów technologii komunikacji internetowej. Realizujemy  nowoczesne narzędzia marketingowe z zakresu e-Commerce, komunikacji cyfrowej, aplikacji społecznościowych i mobilnych oraz integracji systemów B2B.

W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze trendy (social, mobile) oraz technologie  takie jak HTML5, PHP Zend Framework, Angular.js. Uwielbiamy otwarte rozwiązania, które pozwalają wykorzystać potencjał społeczności zorganizowanych wokół rozwiązań open source. Sami też wspieramy takie społeczności i dzielimy się naszą wiedzą.

Pracujemy przede wszystkim jako partner na rzecz agencji reklamowych, często nie ujawniając swojego udziału w projekcie (model white label). Ponadto wspieramy klientów bezpośrednich, startupy oraz rozwijamy własne produkty WP Desk i Social Desk. 

Inspire Labs to marketingowy software house.

Zespół opiera się przede wszystkim na kadrze zarządzającej reprezentowanej przez:

Piotr Całka – CEO, Managing Partner

piotrek

Manager z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w zakresie marketingu, realizacji projektów internetowych, zarządzania jakością oraz ochrony danych osobowych. Posiadacz prestiżowego certyfikatu Advanced Digital Accreditation wydanej przez Greenwich School of Management London. Prywatnie manager i zawodnik Polskiego Klubu MTB.

Zobacz profile Piotra: Linked In, Goldenline

Krzysiek Dyszczyk – CTO

!

Spec od IT z krwi i kości. Sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Tam, gdzie poległo już wielu programistów zjawia się Krzysiek i okazuje się, że to się jednak dało zrobić. Wszystkie aplikacje, które zrobiliśmy są zasługą Krzyśka. Podobnie jak większość ironicznych komentarzy w trakcie pracy…

Zobacz profile Krzyśka: Goldenline

Maciek Swoboda – Partner

Maciek

Doświadczenie zdobywał w NetSprint.pl oraz jako Przewodniczący NZS SGH. Uwielbia funkcjonalne i proste strony, i aplikacje internetowe. W Inspire Labs sprawia, że firma działa, rozwija się i ma się dobrze, a także zajmuje się front-end developmentem. I nie zapominajmy, że świetnie gra w kręgle ;-)

Zobacz profile Maćka: Twitter, FB, Goldenline