Mini Konkurs

Przeprowadź szybki konkurs na Facebooku dla lojalnych fanów

Aplikacja służy do przeprowadzania krótkich konkursów, w których fani mogą zdobyć nagrody za regularne śledzenie twoich postów. Bardzo niska bariera wejścia sprawia, że aplikacja bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.

Jeśli jesteś już zdecydowany, zamów aplikację Facebook.

Szybki konkurs

To alternatywa dla konkursów organizowanych na tablicy. Przewagą aplikacji jest łatwiejszy kontakt z uczestnikami i możliwość zachowania porządku zgłoszeń.

Slajdy - Mini Konkursy.001

Organizacja konkursu

Dodaj nagrodę, datę rozpoczęcia konkursu, pytanie i gotowe! Kilka kroków wystarczy, aby konkurs mógł się odbyć. Ogłoszenie konkursu powinno znaleźć się na Fan Page’u.

Slajdy - Mini Konkursy.002

Nagradzaj lojalnych

Najwyższe prawdopodobieństwo wygranej mają osoby, które na bieżąco śledzą twój Fan Page. W ten sposób doceniasz najbardziej aktywnych i oddanych fanów.

Slajdy - Mini Konkursy.003

Notyfikacje e-mailowe

Umożliwiamy cykliczne lub jednorazowe wysyłanie e-maili do użytkowników. Wiadomości przypominają o pojawieniu się pytań w konkursie, co przekłada się na wyższy współczynnik powrotów użytkowników.

Slajdy - Mini Konkursy.004

Adresy do newslettera

E-mail to najskuteczniejsza forma kontaktu z klientem. Dlatego każda z naszych aplikacji umożliwia zapisanie się do twojego newslettera. Przekonaj do tego użytkowników własnym call to action.

Slajdy - Mini Konkursy.005

Zgodność z regulaminem FB

Regulamin Facebooka nieustanie się zmienia. Ważne jest, żeby aplikacje nie łamały zasad ustalonych przez twórców serwisu. Nie ryzykuj blokady swojego Fan Page‘a i wybierz nasze aplikacje wraz z gwarancją zgodności z regulaminem.

Slajdy - Mini Konkursy.006

Aplikacja w zakładce

Konkurencyjne rozwiązania na rynku odsyłają często użytkowników na inną podstronę Facebooka. Nasze aplikacje działają w całości na Fan Page’u. Dzięki temu twoi fani spędzają na nim jeszcze więcej czasu.

Slajdy - Mini Konkursy.007

Design i branding

Klienci chwalą nas za design aplikacji. Podkreślają usability i minimalizm. Inwestujemy w doświadczenie naszych docelowych użytkowników. Natomiast dla twojej firmy mamy bogate możliwości brandingu w ramach aplikacji.

Slajdy - Mini Konkursy.008

Zrób to sam lub z nami

Nasze aplikacje są tworzone w zaawansowanym frameworku Zend, w obsłudze są jednak banalne. Niepotrzebna jest nawet znajomość podstaw HTMLa. Zapomnij o agencjach, freelancerach. Zrób to na własną rękę.

Slajdy - Mini Konkursy.009

Trackbacks/Pingbacks

  1. Aplikacje konkursowe - którą wybrać z szerokiej oferty firm? - 15 marca 2014

    […] mini kon­kurs […]

Dodaj komentarz