Aplikacje Facebookowe

Zapoznaj się z prezentacją zawierającą skrócony opis naszych aplikacji. Pobierz PDF →

Jeśli jesteś już zdecydowany, zamów aplikację Facebook.

Konkurs Wiedzy

Konkurs Wiedzy

Konkurs Wiedzy pozwala sprawdzić wiedzę fanów z dowolnego zakresu. Aplikacja ma formę quizu, czyli jest serią pytań zamkniętych. Pytania mogą mieć postać tekstową lub obrazkową. Niska bariera wejścia oraz elementy grywalizacji sprawiają, że aplikacja cieszy się dużą popularnością wśród społeczności na Facebooku.

Więcej → Zamów aplikację →

Konkurs Foto/Wideo

Konkurs Foto lub Wideo

Konkurs Foto to wirusowa aplikacja bazująca na treściach pochodzących od fanów. W pierwszej fazie użytkownicy zgłaszają zdjęcia do konkursu. Kolejnym krokiem jest wyłonienie zwycięzców na drodze głosowania albo arbitralnego wyboru jury. Zaimplementowana technologia Open Graph zapewnia wirusowe rozprzestrzenianie się prac konkursowych na Facebooku zapewniając aplikacji dodatkowy rozgłos.

Demo → Zamów aplikację →

Mini Konkurs

Mini Konkurs

Mini Konkurs to aplikacja do organizowania serii prostych konkursów, w których fani odpowiadają na pytania otwarte lub zamknięte. Kto pierwszy odpowie na pytanie, wygrywa. Aplikacja umożliwia nagradzanie fanów, którzy uważnie śledzą twój Fan Page. Prosta i krótka formuła konkursu pozwala przeprowadzić rozgrywkę w kilka godzin.

Więcej → Zamów aplikację →

Wsparcie Klienta

Zadaj Pytanie

Zadaj Pytanie to narzędzie do obsługi klienta. Aplikacja pozwala na wprowadzenie eksperta, który odpowiada na pytania facebookowej społeczności. Pytania i odpowiedzi są publiczne, co pozwala z czasem stworzyć na tej podstawie społecznościowe FAQ.

Demo → Zamów aplikację →

75x75_0003_Recenzje

Dodaj Opinię

Dodaj Opinię to narzędzie do pozyskiwania rekomendacji. Aplikacja umożliwia fanom recenzowanie produktów znajdujących się w katalogu aplikacji. Użytkownicy mają również możliwość użycia przycisku “chcę to”, za pomocą którego mogą opublikować wybrany produkt na swoim Profilu i w Aktualnościach przeglądanych przez znajomych. Aplikacja jest zintegrowana z technologią Open Graph. Produkty można dodawać za pomocą pliku XLS lub za pomocą panelu.

Zamów aplikację →

75x75_00010_Zadaj_Pytanie

Zgłoś Odpowiedź

Zgłoś Odpowiedź to narzędzie do zbierania opinii pochodzących od klientów za pomocą prywatnej ankiety. Umożliwia stworzenie serii pytań otwartych lub zamkniętych.

Demo → Zamów aplikację →

75x75_0009_Eureka

Zgłoś Pomysł

Zgłoś Pomysł to narzędzie do zbierania i rozwijania innowacyjnych idei. Aplikacja umożliwia wykorzystanie mechanizmu crowdsourcingu. Użytkownicy lub firma zgłaszają nowe pomysły np. na usprawnienie działania biznesu. Następnie, społeczność poddaje je pod głosowanie. Zarówno firma jak i użytkownicy mogą ustosunkowywać się do poszczególnych pomysłów.

Demo → Zamów aplikację →

Zakładka HTML

Landing Page – Za darmo!

Aplikacja pozwala w prosty sposób utworzyć zakładkę powitalną na Facebooku. Budowa zakładki odbywa się za pomocą prostego w obsłudze edytora HTML. Aplikacja posiada wsparcie dla dodatkowych przycisków “lubię to” i komentarzy facebookowych.

Zamów aplikację →

No comments yet.

Dodaj komentarz