Aplikacje dedykowane

Marka Social Desk jest częścią spółki Inspire Labs, która specjalizuje się w realizacji dedykowanych systemów i aplikacji internetowych, w tym również aplikacji na portale społecznościowe. Stworzyliśmy już ponad 150 dedykowanych aplikacji na Facebooka. Wszystkie z nich oparte są o nasz autorski framework działający w oparciu o technologie PHP Zend i Facebook API. Nasze rozwiązania umożliwiają sprawne tworzenie nawet bardzo niestandardowych pomysłów.

Najczęściej pracujemy w modelu, w którym klient skupia się na strategii i kreacji, a my zajmujemy się częścią technologiczną i wsparciem w okresie życia aplikacji. Jeśli klient tego oczekuje, jesteśmy w stanie dostarczyć całość realizacji, począwszy od pomysłu, aż po wdrożenie i utrzymanie.

Na każdym etapie prac, zarówno przy tworzeniu koncepcji jak i podczas przygotowania kreacji, zapewniamy wsparcie konsultacyjne i konfrontację pomysłów z możliwościami, jakie zapewnia API Facebooka.

Zrealizowane przez nas rozwiązania, wdrożyliśmy na niemal wszystkich kontynentach, od Ameryki Południowej i Północnej, przez Afrykę, Europę aż po Azję.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty, skontaktuj się z nami lub od razu zamów aplikację.

Wybrane marki, którym jesteśmy wdzięczni za skorzystanie z naszej oferty.

klienci3

 

No comments yet.

Dodaj komentarz